پکیج استعدادیابی ویژه بالای 16 سال

برای دوستان خود ارسال کنید

توضیحات


در این خدمت:
کلیه آزمون های استاندارد متناسب با شرایط سنی بالای 16سال ، به علاوه تحلیل مکتوب و معتبر زیر نظر اساتید هیئت علمی دانشگاه،یک جمع بندی با مهر عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و کلینیک روانشناسی به همراه یک مشاوره تلفنی چهل دقیقه ای توسط روانشناس و مشاور خواهید داشت.

این پکیج استعدادیابی متناسب با شرایط سنی افراد 16 سال به بالا تهیه و تنظیم شده است. از ویژگی های منحصربفرد این پکیج می توان به ارزیابی چند مولفه ای (چندوجهی)، گزارش تفصیلی اختصاصی و مشاوره تلفنی اشاره کرد.

این پکیج استعدادیابی برای افرادی آماده شده است که امکان حضور در مرکز روشا و یا شهر تهران را ندارند و به راحت ترین شیوه آماده سازی شده است. پس از انجام تست ها که به صورت آنلاین در حساب کاربری و در بخش پکیج های من در اختیار شما قرار می گیرد، گزارشی تفصیلی با توجه به نتایج آزمون های شما توسط مشاورین مجموعه روشا آماده خواهد شد.

پس از آن یک تماس تلفنی با یکی از مشاورین مجموعه دریافت خواهید کرد که هدیه مجموعه روشا به شما خواهد بود.

مجموعه روشا در راستای مسئولیت اجتماعی و علمی خود تلاش کرده است تا امکان شناخت و رشد و پرورش استعدادها را برای تمام افراد در هر نقطه جغرافیایی فراهم کند.


زمان تقریبی 235 دقیقه
مخاطب نوجوانان بالای 16 سال و کلیه بزرگسالان به ویژه کارمندان و کارفرمایان
قیمت 9,840,000 ریال

نظرات


برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

کتی ابدی

سلام. من ۳۲ سالم هست و هنوز استعدادهامو پیدا نکردم. این آزمون مناسب من هست؟

پشتیبان

با سلام به شما دوست عزیز. شعار ما در مجموعه روشا این است که برای استعدادیابی هیچ وقت دیر نیست. اگر شما خودتان و ظرفیتهای وجودی تان را بشناسید، اگر حتی یک روز هم در این مسیر حرکت کنید لذت و رضایت بالایی از زندگی را تجربه خواهید کرد.بنابراین پیشنهاد میکنیم علاوه بر این آزمون، حتما از پکیجهای حضوری استعدادیابی بزرگسالان نیز برای شناخت دقیقتر استعدادهای خود بهره بگیرید.