تیم روشا

ناصر هاشمی

ناصر هاشمی

من ناصر هاشمی، دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی با 15 سال سابقه مدیریتی و آموزشی و همکاری با وزارت بازرگانی، سازمان فنی و حرفه ای، جهاد دانشگاهی  و در حال حاضر افتخار همکاری در مجموعه رشد و شکوفایی استعداد روشا در سمت مدیر امور داخلی و روابط عمومی رو دارم.

فاطمه ابدی

فاطمه ابدی

من فاطمه ابدی، دانشجوی دکتری رشته برنامه ریزی درسی در دانشگاه تهران هستم. همچنین حدود چهار سال هست که در دانشگاه تهران و دانشگاه فرهنگیان تدریس میکنم و سابقه همکاری با لرنیتو، یکی دوتا استارتاپ و در حال حاضر افتخار همکاری در مجموعه رشد و شکوفایی استعداد روشا در سمت مسئول تیم تحقیق و توسعه رو دارم.

زینب جوادیان

زینب جوادیان

من زینب جوادیان، دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی حقوق در دانشکده‌ی حقوق دانشگاه تهران مرکز هستم. با ۸ سال سابقه‌ی کاری در حوزه‌های مختلف مرتبط با کودک و نوجوان، از جمله: مدیریت اجرایی جشن‌ها و مراسم کودک در ان‌جی‌او های دانشجویی، اموزگاری پایه‌ی سوم ابتدایی، آموزگاری هنر و خلاقیت به کودکان، مدیریت اجرایی طرح ملی دارکوب (صفرتایک) و مدیریت داخلی و اجرایی شهر مشاغل برج میلاد. و در حال حاضر افتخار حضور در مجموعه رویش و شکوفایی استعداد روشا در سمت مدیریت کنترل پروژه‌ رو دارم.

مریم رییسی

مریم رییسی

من مریم رئیسی، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی از دانشگاه الزهرا و علاقمند به مطالعات در حوزه استعدادیابی و کودکان و هستم.  مسئولیت من در مجموعه روشا تولید محتواهای متنی و مطالعه و بررسی در زمینه فعالیتهای در حال انجام در حوزه استعدادیابی در داخل و خارج کشور است. در حال حاضر در سمت کارشناس تولید محتوا در مجموعه روشا رو دارم.

مریم سارخانی

مریم سارخانی

من مریم سارخانی،دانش آموخته رشته حسابداری هستم. تحصیلات آکادمیک من در مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی بوده است. در حال حاضر افتخار همکاری با مجموعه رشد و شکوفایی استعداد روشا در سمت حسابدار رو دارم.

امیر حسین سحرخیز

امیر حسین سحرخیز

من امیرحسین سحرخیز عربانی هستم. دانشجوی فوق لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر، گرایش نرم افزار در دانشگاه پیام نور  و علاوه بر کار به صورت فریلنس در حال حاضر در مجموعه رشد و شکوفایی استعداد روشا به عنوان برنامه نویس وبسایت فعالیت میکنم.

افشین رنگساز

افشین رنگساز

من افشين رنگساز، دانش آموخته رشته روانشناسي- مددكار اجتماعي- و مدديار اعتياد هاي رفتاري و خانواده افتخار آشنايي با مركز نوآوري روشا رو از طريق مجموعه كاربازيا برج ميلاد دارم و سالهاست در ان جي او هاي مختلف تجربه كار با كودك و نوجوان رو دارم و در حال حاضر به دغدغه اصلي خودم و هدف مجموعه روشا كه آينده كودكان و نوجوانان اين مرز بوم هست ميپردازم

مهشاد حسنی

مهشاد حسنی

من مهشاد حسنی، دانش‌آموخته کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه تهران جنوب و علاقمند به حوزه استعدادیابی و کودکان هستم. در حال حاضر افتخار همکاری با مجموعه رویش و شکوفایی استعداد روشا در سمت پشتیبانی رو دارم.

فاطمه وفایی

فاطمه وفایی

من فاطمه وفایی، دانش آموخته رشته زیست شناسی، علاقه مند حوزه استعدادیابی در تمامی گروه های سنی هستم. در حال حاضر در مجموعه رشد و شکوفایی استعداد روشا در سمت پشتیبانی مشغول به کار هستم.

فریما رضائیان پور

فریما رضائیان پور

فریما رضائیان پور هستم. دانش آموخته رشته نمایش از پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران. دانشجوی استعداد درخشان ارشد نمایش عضو بنیاد نخبگان و گوینده ی رادیو و پادکست های آموزشی و قصه گویی

امیرحسام اصغری

امیرحسام اصغری

من امیرحسام اصغری، دانشجوی مهندسی شیمی دانشگاه تهران هستم. پنج ساله در حوزه های برنامه نویسی، گرافیک، تدیون و تصویربرداری ، نویسندگی و موسیقی فعالیت دارم. از جمله : طراح وب بیش از 6 پروژه ی سازمانی و شرکتی ، پشتیبانی فنی مراکز سمپاد (سازمان ملی نخبگان) ، ایده پردازی و تهیه کنندگی بیش از 15 پروژه تبلیغاتی و آموزشی.

عاطفه بادیه نشین

عاطفه بادیه نشین

من عاطفه بادیه نشین، دانش آموخته رشته روانشناسی در دانشگاه آزاد هستم.تربیت درمانگر کودک هستم و حدود ۴ ساله در حوزه کودک و نوجوان در سنین مختلف در شیرخوارگاه و شهر مشاغل برج میلاد در حوزه استعدادیابی و استعداد پروری مشغول به کار بودم. و در حال حاضر افتخار حضور در مجموعه رویش و شکوفایی استعداد روشا در سمت پشتیبانی رو دارم.