قوانین


مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا، با هدف گسترش فرهنگ استعدادپروری، حمایت از استعدادها و فراهم نمودن فرصت های پرورش استعداد برای همه افراد در سراسر کشور، تلاش دارد تا خدمات خود را طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و در جهت سهولت فرآیندها، به مخاطبین خود ارائه دهد.

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و کاربردی مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‌سایت مرکز مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا هنگام استفاده از پروفایل شخصی و استفاده از خدمات ارائه شده توسط مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا از سوی کاربر است.
-عضویت کاربر در سایت مرکز ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این مرکز در این بخش قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید و متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد.
سایت مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. سایت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.
 1. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و کاربر توافق می‌کنید که استفاده مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 2. مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا، با هدف گسترش فرهنگ استعدادپروری، حمایت از استعدادها و فراهم نمودن فرصت های پرورش استعداد برای همه افراد در سراسر کشور، تلاش دارد تا خدمات خود را طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و در جهت سهولت فرآیندها، به مخاطبین خود ارائه دهد.

 3. مراجعه کننده یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا اقدام کند.

 4. خدمات مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا که در قالب مشاوره و برگزاری آزمون جهت استعدادیابی و همچنین کلیه خدمات و دوره هایی است که بر روی وب سایت این مجموعه قرار گرفته که این خدمات هم شامل خدمات حضوری و هم خدمات آنلاین می باشد.

 5. کاربر به عنوان عضو وبسایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کند:

  1. - از آنجاییکه فرآیند استعدادیابی حضوری در گروه های سنی مختلف ممکن است به ویژه برای کودکان کمی طولانی باشد و در یک جلسه پایان نیابد، لذا از والدین محترم خواهش می شود در صورت لزوم، نهایت همکاری را با مربیان و مشاورین مرکز داشته باشند.
  2. - اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و سایت مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.
  3. - استفاده کاربر از خدمات مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعملهای قانونی در حوزههای مربوطه ممنوع نشده باشد.
  4. اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد. این امر برای صدور گواهی نهایی حضور در دوره ها، الزامیست.
  5. در صورت بروز هرگونه مسئله اخلاقی از سوی مراجعه کنندگان در طول هریک از خدمات روشا (مشاوره، مشاوره کوچینگ و غیره)، ضمن پیگیری های قضایی به دلیل ضبط مکالمات، کلیه خدمات و سرویس ها از سمت مجموعه روشا قطع شده و هیچ مبلغی مسترد نخواهد شد.
  6. - درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.

  کاربر در شرایط زیر مجاز به استفاده از وبسایت و پذیرش ضوابط نیست:

  1. - زمانی که کاربر هنوز به سن قانونی برای انعقاد قرارداد با این مرکز نرسیده باشد.
  2. - کاربر، شخصی باشد که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هست یا از خدمات وبسایت در آن استفاده میکنید، از دریافت خدمات منع شده باشد.
  3. - کاربر مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارد. استفاده از گذرواژه کاربر توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی کاربر شود.
  4. - هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. کاربر میپذیرد که بلافاصله این مرکز را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شد مطلع سازد.
  5. - دسترسی و استفاده از خدمات مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط کاربر براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این مرکز فراهم می کند.

  استفاده از خدمات مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

  1. - برای اهداف غیر قانونی
  2. - برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
  3. - برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
  4. این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.
  5. در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از خدمات، درخواست احراز هویت شود، در این شرایط اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار مرکز قرار ندهد، مرکزمی‌تواند حساب کاربری آن‌ها را مسدود و از ارائۀ خدمات به نامبرده خودداری کند.
  6. هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های مرکز شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد شد. مرکز این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر متخلف را مسدود کند و در صورت نیاز اقدامات قانونی لازم را علیه متخلف به‌عمل آورد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.
 6. اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد مرکز محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده، مگر برابر قانون و تصمیم مقام ذیصلاح قضایی. بنابراین در موارد قانونی و هم‌چنین درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، شرکت مکلف به ارائۀ اطلاعات کاربران به مراجع مذکور است. لازم به توضیح است که ارائه اطلاعات کاربری صرفا از طریق سایت و ایمیل ثبت شده در اطلاعات کاربری امکان پذیر بوده و به منظور حفظ امنیت اطلاعات کاربران و اصل محرمانگی، ارائه اطلاعات کاربری به خود کاربر و اشخاص ثالث به صورت تلفنی و حضوری مقدور نیست، مگر به حکم قانون.

 7. وبسایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با این مرکز موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت و خدمات از جمله نوشته ها، عکس ها ویدیوها لوگوها و ویس ها ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند. و همچنین هرگونه سو استفاده از خدمات روشا،و کپی برداری از آنها غیرمجاز بوده و در صورت تخلف ضمن جبران خسارت مطابق مقررات جاری کشور عمل خواهد شد.
  تمام محتوای سایت مرکز مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و … متعلق به موسسه پژوهشی سبک نوین زندگی ارس با نام تجاری روشا می‌باشد و بدون موافقت و اجازه موسسه ، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.
  کلیه محتویات سایت مرکز مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت مرکز مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا تعلق دارد.

 8. - از آنجاییکه فرآیند استعدادیابی حضوری در گروه های سنی مختلف ممکن است به ویژه برای کودکان کمی طولانی باشد و در یک جلسه پایان نیابد، لذا از والدین محترم خواهش می شود در صورت لزوم، نهایت همکاری را با مربیان و مشاورین مرکز داشته باشند.
  - چنانچه شما یا فرزندتان به لوازم خاصی در حین فرآیند استعدادیابی یا دوره های حضوری نیاز دارید، لطفا این لوازم را هر جلسه همراه داشته باشد.
  - لطفا پس از ثبت نام نهایی و ارسال دعوتنامه، تاریخ و ساعت دقیق برگزاری جلسه مشاوره خود را بخاطر بسپارید و با توجه به آدرس مرکز، زمان حضور خود را محاسبه کنید. لطفا توجه داشته باشید که تاخیر شما از زمان محاسبه شده حضورتان در مرکز کسر خواهد شد.
  - در صورت لغو شدن زمان تعیین شده از سوی شما برای بار اول وقت مجدد با صلاحدید پشتیبان مرکز تعیین میشود و در دفعات بعدی هزینه مشاوره اخذ خواهد شد.
  - حتما 15 دقیقه قبل از شروع جلسه مشاوره در مرکز حضور داشته باشید.
  - بنا بر رعایت اصول بهداشتی و حقوق شهروندی لطفا از آوردن ميهمان به مرکز جداً خودداري نمايند.
  - لطفا اطلاعات تماس خود را جهت ارائه بهترین خدمات به درستی در سامانه قرار دهید.
  - لازم است مراجعان محترم به ویژه کودکان حتما قبل از کلاس ها و یا مشاوره استراحت کافی داشته باشند و صبحانه یا عصرانه میل کرده باشند.
  - لطفا در انجام آزمون ها (به ویژه در فرآیند استعدادیابی غیرحضوری) دقت لازم را داشته باشید. در غیر این صورت، مجموعه روشا هیچ مسئولیتی را نپذیرفته و در صورت تمایل به اصلاح از سوی مراجعین، نیاز به خریداری مجدد می باشد.
  - در فرآیند استعدادیابی غیرحضوری، پس از انجام آزمون ها، یک گزارش تفصیلی که مختص فرد می باشد ارائه خواهد شد و پس از آن یک جلسه مشاوره تلفنی برقرار می شود. لازم به ذکر است که این جلسه مشاوره هدیه مجموعه روشا به مراجعین عزیز می باشد و در صورت همکاری نکردن مراجعین این جلسه تمدید نخواهد شد.
  - برای کودکان و نوجوانان زیر 16 سال، جلسات مشاوره (حضوری و غیرحضوری) باید با حضور حداقل یکی از والدین صورت گیرد. در صورت عدم همکاری والدین، مجموعه روشا، تماس مشاوره غیرحضوری یا جلسه مشاوره حضوری را برقرار نخواهد کرد.
  - مسئولیت غیبت در کلاس ها و یا جلسه مشاوره به عهده نواندیشان و والدین بوده و مرکز موظف به برگزاری جلسه جبرانی و یا توضیح مجدد مطالب عنوان شده نمی باشد.
  - دوره های معرفی شده از سوی کارشناسان مجموعه روشا به مراجعین محترم در راستای رشد و پرورش استعدادها در زمینه های مورد توجه در فرآیند استعدادیابی می باشد.
  - دوره های معرفی شده از سوی کارشناسان مجموعه روشا به مراجعین محترم در راستای رشد و پرورش استعدادها در زمینه های مورد توجه در فرآیند استعدادیابی می باشد.
  - مجموعه روشا از تمام کسانی که در کشور در حوزه مشاوره، ارزیابی و یا توانمندسازی کودک و نوجوان فعالیت مینمایند دعوت می کند تا طرح ها و ایده های خود را ارائه داده تا از خدمات شتابدهی این مرکز استفاده کنند.
  - کلیه موسسات فرهنگی دیجیتال که دارای محصولات دیجیتال حوزه کودک و نوجوان هستند می توانند یک نسخه از اثر خود را به مجموعه روشا ارسال نمایند تا پس از بررسی در فروشگاه دیجیتال روشا قرار گیرد و یا به کاربران معرفی گردد.

 9. پس از ثبت‌نام تحت هیچ شرایطی مبلغ یا شهریه پرداختی (حتی قبل از شروع کلاسها و انجام فرآیند تست ها) مسترد و یا رزرو ترم بعدی نگه داشته نخواهد شد.
  کلیه پرداخت ها فقط از طریق درگاه اینترنتی سامانه و یا شماره کارت اعلامی به نام موسسه بوده مرکز روشا به هیچ پرداخت دیگری ترتیب اثر نخواهد داد.

 10. در صورت بروز هرگونه مشکل و یا ایجاد هر مساله ای مساله تحت داوری داور مرضی الطرفین جناب آقای دکتر تیموری مشاور حقوقی مجموعه حل و فصل خواهد شد که رای داور لازم الاجراست.