روشاگردی

درباره روشاگردی


روشاگردی با هدف قراردادن کودکان و نوجوانان در یک چالش همسالانه طراحی شده است. 

در اینجا کودکان و نوجوانان با طیف سنی مشخص در کنار هم به یک گردش علمی رفته و با چالش هایی که در مسیر رشد و تکامل آنها می تواند بسیار موثر باشد قرار می گیرند. در این گردش علمی یادگیری نیز مورد نظر است. یادگیری مهارتهایی مثل حل مسئله، افزایش مهارتهای اجتماعی، مهارتهای کار گروهی و ارتباطی.

دوره ها


تور علمی و تفریحی شهر مشاغل کودکان برج میلاد

مجموعه روشاگردی، به منظور آشنا کردن کودکان و نوجوانان 5 تا 13 ساله با مشاغل به صورت واقعی و کاملا عملی، اردوی شهر مشاغل برج میلاد را برگزار می کند.

قیمت(ریال):1,700,000
تاریخ برگزاری:1400/05/08
مخاطبین:5 تا 13

اتمام تاریخ ثبت نام دوره

تور باغ گیاه شناسی

مجموعه روشاگردی این امکان را برای نوجوانان 13 تا 17 ساله فراهم کرده تا در کنار یک طبیعت شناس و جانور شناس متخصص و یک روانشناس که رفتارها و کنش های آنها را ثبت و ضبط می کند از باغ گیاه شناسی دیدن کنید.

قیمت(ریال):1,700,000
تاریخ برگزاری:1400/05/15
مخاطبین:13 تا 17

اتمام تاریخ ثبت نام دوره

تور مزرعه خورشید

در روشاگردی ما این امکان رو برای شما و فرزندانتون فراهم کردیم تا باهم یک روز مهیج، پر از تجربه و یادگیری را در مزرعه خورشید داشته باشید.

قیمت(ریال):3,500,000
تاریخ برگزاری:3 تیر 1401
مخاطبین:خانواده ها

کارگاه آموزشی تفریحی یک روزه روشا خانواده (دریاچه حوض سلطان قم)

هدف از برگزاری کارگاه های تفریحی، آموزشی مجموعه روشا خانواده ، آموزش مهارت های ارتباط با کودک و آموزش روش های صحیح فرزند پروری به والدین و آموزش و تمرین رفتارهای درست اجتماعی و فردی به کودکان است که در قالب بازی های گروهی زیر نظر روانشناس کودک و نوجوان، آموزش داده می شود.

قیمت(ریال):2,750,000
تاریخ برگزاری:6 اسفند
مخاطبین:خانواده ها

اتمام تاریخ ثبت نام دوره