رزرو استعداد یابی حضوری

در خدمات حضوری روشا علاوه بر دریافت الکترونیکی کامل نتایج و جمع بندی زیر نظر اعضای هیئت علمی دانشگاه و مهر عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، یک مشاوره حضوری با روانشناسان مجرب و یک آزمون هوش حضوری معتبر در پکیج های استعدادیابی خواهید داشت.
☘ مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا مستقر در مرکز نوآوری روان­شناسی دانشگاه تهران با نگاه بومی و رویکردی جامع در تلاش است خدماتی موثر و نقش آفرین در حوزه­های استعدادیابی، استعدادپروری و شتابدهی استعدادهای کودکان، نوجوانان و همه افراد جامعه، با تکیه بر دانش روز و تجارب اساتید و صاحبنظران ارائه نماید.

✔ مجموعه روشا در دپارتمان استعدادیابی، فرآیند مورد نظر با رویکرد ارزیابی چند وجهی و با بهره گیری از آزمون های تایید شده در سطح بین الملل و سازمان نظام روان­شناسی ایران انجام می شود.

✔ رویکرد ارزیابی چند وجهی که توسط متخصصان و اساتید مجرب در حوزه روان­شناسی کودک و نوجوان و رشد فردی در مرکز روشا طراحی شده است، نیمرخی کامل از وضعیت فعلی فرد ارائه می دهد. 

✔ در حال حاضر این فرآیند برای سه گروه سنی طراحی و آماده سازی شده و با استقبال بالایی به ویژه در دو گروه سنی اول و دوم روبرو شده است. گروه سنی اول شامل کودکان و نوجوانان 5 تا 11 سال تمام، گروه سنی دوم شامل نوجوانان 12 تا 15 سال تمام و گروه سنی سوم شامل افراد بالای 16 سال می باشد. 

✔ فرآیند استعدادیابی حضوری در دو روز انجام می شود. در روز اول شامل تشکیل پرونده و اجرای آزمون ها می باشد. برای کودکان و نوجوانان زیر 16 سال حضور یکی از والدین لازم می باشد. در روز دوم جلسه مشاوره با مشاوران مجموعه که از اعضای هیات علمی دانشگاه های تهران و شاهد می باشند جهت ارائه نتایج برگزار می شود.

✔ پس از فرآیند استعدادیابی، در بخش استعدادپروری، طبق توصیه مشاور و علایق مراجعین محترم دوره ها و رویدادهای هدفمند طراحی و تدوین شده اند تا رشد و پرورش در مسیر توانایی های فرد به بهترین شکل انجام شود.

مجموعه روشا در تلاش است این امکان را برای همه فرزندان و خانواده هایشان فراهم کند تا با شناخت کامل و تخصصی و دقیق بتوانند مسیر صحیح تری را در زمینه تحصیل و شغل و یا فعالیت های دیگر برنامه ریزی کنند. از این که در انجام این رسالت در کنار ما هستید مسروریم.

برای رزرو جلسه استعداد یابی ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید یا در سایت ثبت نام کنید

فرم مشاوره حضوری

لطفا فرم زیر را به دقت پر کنید

آدرس دفتر مرکزی : تهران بخش مرکزی ، شهر تهران، محله شهرآرا ، خیابان شهید کبیری پور ، خیابان دکتر محمدعلی کاردان ، پلاک 0 ، مرکز نوآوری دانشکده روانشناسی تربیتی دانشگاه تهران ، طبقه همکف

تلفن دفتر مرکزی : 02128429445

آدرس پست الکترونیکی دفتر مرکزی : sabkezendeginovin@gmail.com